בעד שלומם של הנערים

קהילת תורת חיים מתפללת בעד חזרתם הבייתה בשלום של שלושת הנערים נפתלי פרנקל, גיל-עד שאער ואייל יפרח שנחטפו על ידי טרוריסטים בני עוולה. אנו מחזקים את המשפחות ומתייחדים לתקווה של כל עם ישראל לראות אותם חוזרים בריאים ושלמים לחיק משפחותיהם.

——

שינוי במקום התפילה

בשבת של 27-28 ביוני  נתפלל באופן חד פעמי, לא במקום הרגיל שלנו, אלא באולם שנמצא בקומה השנייה של הבניין.

לתשומת לבכם, אין גישה דרך הדלת שברחוב שמאי. יש להיכנס  דרך דלת הכניסה הפונה לחנייה. יש לעלות לקומה השנייה לחדר מוסיקה שנמצא בסוף המסדרון.

נשמח אם תעזרו לנו להפיץ את ההודעה מקרב החברים.

——–

פעילות בנתניה

הקהילה המסורתית בנתניה מזמינה לצפייה בסרט דוקומנטארי שעורר וויכוח בקרב יהודי ארצות הברית בנוגע להתמודדות עם המצב המדיני בארץ. יום ראשון 22 יוני בשעה 19:30. לפרטים אנא תכנסו לגירסה באנגלית של המבשר

—-

יום עיון לנשים. אירוע מוצלח ביותר!!

ביום שישי אחרון התקיים במכון שכטר יום עיון לנשים של התנועה המסורתית. למבשר הגיעו תגובות חמות על אירוע מוצלח. אנא קיראו בגרסה באנגלית של המבשר את הדיווח של רות ריטרבנד וברברה סלייטר.

——-

בני מצווה הבאים עלינו בשמחה!

05 ביולי גיא שילה

12 ביולי איתי גלס

19 ביולי גור לפיד

26 ביולי איתמר פריד

——-

אזכרות

בנו של מיכאל זיו

אמה של אינגה דויד

——

קידוש השבת

כולם מוזמנים לקידוש על ידי הקהילה.

——

הידעת?

השבת היא שבת מברכים בה מכריזים על החודש החדש שיתחיל במהלך השבוע או בשבת הקרובה.מהותו של מנהג זה נבע כדי שכל אדם יידע מתי יחול ראש חודש, שכן בעבר לא היו לוחות שנה כתובים ומודפסים לכולם, ולא כל האנשים היו באים לבית הכנסת בימות החול. לכן הכריזו על החודש הקרב בשבת, שכן זהו היום שבו כולם היו באים לבית הכנסת וכך המנהג גם בימנו.

 

דילוג לתוכן